Strona Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Łąkocinach

NOC W SZKOLE

Czerwiec 27th, 2013

14 na 15 czerwca odbyła się noc w szkole. Każdy przyszedł do szkoły na godzinę 18:00 ze śpiworem w ręku. Podekscytowani nie mogliśmy się doczekać zabaw.

Na początku pani Psikus przedstawiła plan nocy, a następnie odcisnęliśmy palce na regulaminie. Najpierw odbyły się zawody sportowe, potem mecz piłki nożnej przy którym każdy się zmęczył. Zmęczeni i głodni zjedliśmy pyszną pizze. Zaraz po kolacji rozpoczęły się podchody. Pierwszym zadaniem było pozbierać duszki które były rozrzucane, potem rozpoczęło się szukanie, na rozwiązanie trzech zadań mieliśmy godzinę. Gdy wszyscy skończyli przebraliśmy się w piżamy i bawiliśmy się na Piżama Party. Zaraz po tym było kino Nocnych Marków, wszyscy którym nie chciało się spać mogli oglądać film. Zaraz po tym wszyscy poszli ,,spać”.

Nikt się nie nudził, każdy tam dobrze się bawił. Mamy nadzieje ze to nie była ostatnia noc w szkole.

                                                                                        Żaneta Rachwalska

 

14 czerwca odbyła się noc w szkole. Przyszliśmy na nią o godz. 18;00 po zapoznaniu sie z humorystycznym regulaminem, poszliśmy nadmuchać materace i przygotowac się do ,,spania„.

Gdy wszyscy zakończyli przygotowania poszliśmy na dwór. Jako pierwsze odbyły się zawody sportowe w klasach 1-6. Polegały one na pokonaniu toru przeszkód. Później zaczęły się 2 mecze piłki nożnej. Pierwszy w kat. 1-3 a drugi w kat. 4-6. Wszyscy bawili się świetnie oraz zmęczyli się i zgłodnieli. Dlatego o godz. 20;30 przyjechała pizza. Wszystkim bardzo smakowała. Najedzeni do syta rozpoczęliśmy zabawy. Każda klasa musiała znaleźć 4 kartki ze zadaniami i zebrać jak najwięcej duszków wyciętych na kartkach. Rozwiązane zadania były wstępem na piżama-party, na którym wszyscy się świetnie bawili. Zmęczone dzieci rozeszły się do klas a pozostałe mogły zostań na seansie filmowym, na którym mogli oglądnąć ,,Shreka”. Później zaczęły się szaleństwa nocne, dzieci grały w gry planszowe a pozostałe urządzały między sobą wojny na poduszki. Osoby które hałasowały ( kl. 5 i 6 ) o godz. 4 nad ranem biegały po boisku szkolnym dla ich „uspokojenia”.

Mimo wszystko była to bardzo udana noc. Wszyscy się świenie bawili a wspomnienia pozostaną na długo.

Klaudia

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*